…, tedy vlastně ještě o něco dříve :-). Při realizaci komerčních zakázek není bohužel zpravidla prostor a čas vytvářet tzv. making of, tedy obrazový dokument ze zákulisí vzniku reklamní kampaně nebo práci na projektu. A je to leckdy velká škoda. Sám mám takových vzpomínek na zajímavá focení velice málo. A když už něco takového vznikne, je z pochopitelných důvodů možné se jen zcela výjimečně pochlubit svým podílem práce ihned po jeho realizaci.

O to větší radost mám nejen z toho, že mi kreativní agentura Comunica umožnila zveřejnit video z průběhu fotografování kampaně pro jednoho jejího klienta, ale že na spolupráci s touto agenturou a na tento projekt mám jenom ty nejlepší vzpomínky. Náročné, více než patnáctihodinové focení totiž probíhalo ve velice příjemné a tvůrčí atmosféře – což je mimochodem myslím z videa na první pohled vidět. Díky mimořádnému nasazení celého týmu lidí, perfektní produkci ze strany agentury Comunica a především pak odbornému dohledu a skvělé koordinaci celého projektu Pavlínou Rejskovou mi bylo velkým potěšením s těmito lidmi pracovat. Dodateně jim ještě jednou děkuji.

A velké díky také pochopitelně patří i Tonymu Antonovi (EverWhere – Whatever Marketing Agency), který celé video natočil a zpracoval.